8 Eylül 2016 Perşembe

Kahve, Süet Ceket

Sonbaharın serinliği ile tam anlamıyla buluşamamış olsak da, ben sonbahar kombinleri yapmaya hafiften başladım! Süet yelekleri de ceketleri de bu sezon bol bol göreceğiz. Benim pek aram olmayan kahve de yine bu sezonun favori renklerinden. Bende gözüme hoş gelen bu kısa ceketi, Simplee Apparel sitesinde görünce almadan duramadım. Kahveyi en çok siyahla yakıştırdığım için tam sonbaharlık, biraz karanlık bir kombin çıktı ortaya!
Welcome fall season, i was waiting for you! I really like summer and sunny days but i think i could miss the fall season. When fall season starts, i always feel like a new year spirit and new stories are soming to my life. So i'm waiting for the new ones!
By the way, brown jacket are so trendy for this season. So when i saw that short jacket Simplee Apparel, i couldn't miss it! It's so cool and great piece for you new season wardrobe. Also it's the last sale day today. So if you think to buy some stylish items from Simplee Apparel, don't forget to check the shopping site!


Jacket Simplee Apparel Ceket,     Pants Gusto Pantolon,     Bag Stylewe Çanta

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...