6 Eylül 2016 Salı

Yeşil, Süet Yelek

Bu sezon kolsuz yelek görünümlü uzun ceketler oldukça trend. Ben de Simplee Apparel yeleği görünce, yeni sezona yatırım yapmanın tam zamanı dedim. Askeri yeşil ve bordo, sonbahar ve kış için her daim favori renklerim. Yeşil rengini bulunca da kaçırmadım tabi.

Çizgili nerede ne bulsam almadan duramadığımı biliyorsunuz. Üzerine de bir de göz desenleri eklenince, Yoins t-shirtü almadan olmazdı. Ben bu kez yelek ile giydim ama denim ceketlerle de çok hoş duracağını düşünüyorum.

Her sezonun olmazsa olmazı, bir kadının en büyük kurtarıcısı nedir? Bence, deri, siyah, kocaman bir çantadır. Aslında dolapta bir kaç tane siyah çantam olsa da farklı bir model olunca yine hayır denmiyor! Çantam Stylewe sitesinden.
Trench vests are so trendy for this season. So when i see that cool, green vest on Simplee Apparel, i couldn't miss it. It's a great piece and so chic. By the way, it's flash sale days on 7-8 September, you can buy the clothes up to 65% off. Don't miss it!

I love striped clothes, but you already know that! I found that cool, striped top on Yoins. I wore it with the trench vest. but i'm sure it will be great with my denim jackets too.

What's the most important thing in a women's wardrobe? It's a big, black, leather bag for me. This beautiful black bag is from Stylewe.

Tshirt Yoins,       Trench Vest Simplee Apparel Yelek,       Bag Stylewe Çanta

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...