28 Aralık 2016 Çarşamba

Bebek Mavisi Deri Ceket

Yeni yıla sayılı gün kala, herkese yeniden merhaba!
Mavi rengi çok severim, hemen hemen her tonu ile aram iyidir ama bebek mavisi en sevdiklerimdendir. Bu ceketi de Dresslily sitesinde görünce, aynısının kırmızısını almış olmama rağmen karşı koyamadım tabi ki! Bazı modelleri çok sevince, sizde her rengini toplamak isteyenlerden misiniz?!

Siyah, kolları ve etek kısmı dantel detaylı triko elbisem ise Zaful sitesinden. Ben özellikle kol detaylarına bayıldım. Kışın pek elbise giymeyi tercih etmesem de, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan bu elbiseyi beğenmemek elde değil :) Omuz kısmında iki tane de altın metal düğme detayı var ama saçlarımdan fotoğrafta pek belli olmamış.Hello Y'all,
It's almost new year! Let the countdown begin :)

I really like blue color almost every shade of it. But i like especially baby blue color. So when i see that beautiful jacket on Dresslily, i bought it. I got the red one too! Do you like to buy different colored clothings for same design? Well, i do it so many time :)

By the way, i found that amazing black dress on Zaful. I like it's lace details on skirt and arms, they look so stylish, right? If there would be another color options, i can buy them all! It's comfy but it's so chic at the same time.


Jacket Dresslily Ceket,     Dress Zaful Elbise

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...