20 Aralık 2016 Salı

Kırmızı Deri Ceket

Kırmızı rengi Aralık ayına çok yakıştırdığımdan daha önce de bahsetmiştim, o nedenle beni bu ay, bol bol kırmızılara bürünmüş şekilde görmeniz mümkün! Kırmızı deri (suni) ceketimi, Gamiss sitesinden aldım. Modelini o kadar çok beğendim ki hemen bebek mavisini de aldım. Onu da ileri de bol bol üzerimde göreceğinize eminim. Boyu, fermuar detayları, yaka ve kol kısmında bulunan kabartma modeli ile bir deri ceketten ne istersem bir araya toplanmış!

Tahta topuklu botlarım ise Dresslily sitesinden. Bu sıralar hep değişik ve ilginç modeller mi beni buluyor yoksa ben mi onları bilmiyorum ama son aldığım botların hepsinin yeri bende ayrı :) Bu botların da topuğuna vuruldum, farklı renkleri olsa, onları da toplardım sanırım!As i have told you before, i really like to wear red colored clothes especially on December. So you can see me in red so many times in this month! So here i am with my new red, leather jacket. It's from Gamiss and i'm in love with it. I really like its design, so chic and trendy. You can find another color options for that jacket. I bought the baby blue one when i received that jacket and like it so much.

My interesting boots are from Dresslily. I love that heel design, it's so cool and unique, right? Also they are made from wooden, really great. If you are looking for a different, spectacular booties, you have to check them out!

Jacket Gamiss Ceket,     Boots Dresslily Bot,       Pants Trendbende Pantolon

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...