22 Aralık 2016 Perşembe

Çiçek Nakışlı Gömlek

Bu sezon nakışlı parçalara karşı koyamadığımı biliyorsunuz, hatta sık sık görüyorsunuz! Dolabıma yeni eklenen parça ise, bu çiçek nakışlı mavi gömlek oldu. Gömleği Zaful sitesinden aldım ve motiflerine, kalıbına bayıldım. Genellikle gömlek seçimlerimde tam istediğimi bulamıyorum, ya çok dar ya da çok bol oluyorlar. Bu kez yandan kesik modeli ile bu gömlek tam istediğim gibi çıktı. Geçen yıl alıp pek giymeye fırsat bulamadığım süet eteğim ile de iyi bir ikili oldular bence, siz ne dersiniz?

Farklı farklı yüzükleri tüm parmaklarıma takmayı seven biri olarak, Zaful sitesinde bu yüzük setini bulup kaçırmam beklenemezdi sanırım. Fiyatı da oldukça uygun.

I can't say no to the embroideried clothings this season but you already know that and you see these clothings on me often! I bought that embroideried blue shirt from Zaful. I like it's desing and prints. I's so chic and trendy. I wore it with my suede skirt and they look so good together, right?

By the way i like to wear different kind of rings together and when i found that gold ring set on Zaful, i didn't think about twice, just bought them. They are so cool!

Shirt Zaful Gömlek,     Skirt Koton Etek,      Rings Zaful Yüzükler

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...