13 Aralık 2016 Salı

Denim Booties

Bir denim kumaş sever olarak, tabi ki bu aşkımı ceket ve pantolonlardan ayakkabıya taşımam sizi şaşırtmamıştır. Bu sezon artık armalar ve nakışlar her yerde, hep bir kalabalık, sadelikten uzak parçalar ile mağazalar dolmuş taşıyor. Bu kadar işlemeden sonra sanırım yazın en basit ve minimalist trendleri takip edeceğim!
Ama tabi öncesinde böyle renkli, desenli, nakışlı parçalardan iyice hevesimi almam lazım. Bu botları tabi ki yine Ami Club Wear sitesinde buldum. En çok ayakkabı aldığım site oluyor kendisi, hemen hemen her ayakkabının kalıbı aynı, gönül rahatlığı ile alıyorum :)

Yeni kabanım ise Twinkledeals sitesinden. Kırmızı, beyaz ve maviden oluşan rengi ile tam da kış aylarına yakışmıyor mu? Oldukça kalın bir kaban, o nedenle soğuk havalarda büyük ve kalın bir şal ile rahatlıkla kullanılabilir. Çok soğuk havalarda, şal ya da atkısız olmaz çünkü yaka modelinden dolayı boyun bölümü açıkta kalıyor :)

Küpelerim ise Newchic sitesinden. Bir kulağımda yıldız birinde ise ay var. Çok tatlılar!

Do you like denim? Well, i like it so much. When i saw that beautiful denim booties on Ami Club Wear, i was in love with them. They are so trendy and stylish and i was looking for a pair of denim booties and i found the perfect one.

I like houndstooth prints, especially on winter. I saw that pretty coat on Twinkledeals. It's so cool and stylish also keeps me warm. It's a great choice for my winter wardrobe. If you are looking for a coat like that, don't miss it!

My earrings are from Newchic. One star and one moon for each ear. They are so cool and stylish.

Coat Twinkledeals Kaban,       Booties Ami Club Wear Bot,    Earrings Newchic Küpe 

2 yorum:

Nilgün Komar dedi ki...

herşey güzel, botiler mis, çanta harika :)

Unknown dedi ki...

Nice boots :)
Regards
Walkindiscount.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...