22 Nisan 2017 Cumartesi

Bohem Elbise

Herkese iyi hafta sonları!
Mor renk eskiden en sevdiğim renklerin başında geliyordu. Bereden çantaya, elbiseden tokaya her şeyim mordu bir zamanlar :)
Artık o kadar tutkunu olmasam da yine de ara sıra elim mor renge gitmiyor değil. Dresslily'de oldukça rahat görünen bu bohem elbiseye gözüm takılınca, almadan edemedim. Elbiseyle birlikte kombinlediğim bu deri ceketim ise 10 yılı devirmiş olabilir, uzun yıllardır dolapta giyilmeyi bekliyordu!

Yaza artık yaklaşık 1.5 ay kalmışken, tatil alışverişine de yavaş yavaş başladım. Flamingo deseni bana hep yazı çağrıştırıyor, o nedenle bu püsküllü, mavi pembe plaj örtüsünü bulunca kaçırmak istemedim. Dresslily sitesinde, benim aldığım bu şirin örtüden başka, pek çok farklı seçenek bulabilirsiniz.
Have a great weekend!
Purple color was my favourite color while i'm a teenager. I remember that, i was wearing purple head to toe!
I'm not a purple color fan anymore but i still buy a few purple things. My new favourite is that Dresslily, purple bohem dress. It's so comfy but lovely too.
I wore it with my purple leather jacket. I think i bought it 10 years ago and it was waiting for me to wear it! So here i am with my purple outfit, i hope you like it.

By the way, summer is on the way; so i started to buy a few things for summer holiday. One of them is that flamingo printed, beach throw. It's from Dresslily and you can find a lot of color and print options on there. It's really hard to choose.

Dress Dresslily Elbise,            Beach Throw Dresslily Plaj Örtüsü
Watch Henry London Saat

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...