10 Nisan 2017 Pazartesi

Pink Spring

İyi Haftalar!
Uzun zamandır yazmaya fırsat bulamadığım için blogu güncelleyemedim. Bugün artık ne yapıp edip, bir fırsat yaratıp, fotoğrafları editleyip, size merhaba diyebildim. Sonunda!
Pembe rengi her mevsim seviyorum ama özellikle bahar mevsimine çok yakıştırıyorum. Toz pembeden, fuşyaya sevmediğim bir tonu yok sanırım! Bu kombinde de farklı farklı pembeleri bir araya topladım. Kombinimin yıldızı ise Lovelwholesale sitesinden aldığım bu taşlı, minik topuklu ayakkabılar. Benim son zamanlarda en beğendiğim parçalardan oldu, gelecek kombinlerde de sık sık görme ihtimaliniz var!
Have a great week!
Here i am with the pink and black outfit. I really like to wear pink clothings and accessories especially on spring. I really like all shades of pink, especially the powder pink. Anyway, i was looking for a pair of mid heel shoes so i found that lovely and stylish shoes on Lovelywholesale.
They are the high quality shoes which i bought lately and a lot of people asked me about ''where can i find them'' while i was wearing them. So if you like them, check out the Lovelywholesale before they are sold out.


Shoes Lovelywholesale Ayakkabı,       Pants Gusto Pantolon      

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...