1 Haziran 2017 Perşembe

Çizgili Elbise

Herkese merhaba!
3 gündür çözülemeyen internet bağlantı sorunum, sonunda halloldu ve biriken işlerin içine gömüldüm. Bloga eklemem gereken yine çoook şey var, yeni sezon için yaptığım alışverişler, birer birer kombinlenip bloga eklenecek :)

Çizgili parçalara karşı koyamayan biri olarak, çok beğenerek aldığım bu elbisem, Zaful sitesinden. Yaz için o kadar güzel parçalar eklenmiş ki, hepsi benim olsun istiyorum. Tatil alışverişimin bir kısmını da yine Zaful'dan yaptım. ''ANNELIZF '' kodunu kullanarak %10 indirimli alışveriş yapabilirsiniz! Bu ayın ortasından sonra tatilde olacağım ve instagram'da bol bol paylaşımlara denk gelebilirsiniz!

Ayakkabılarım ise 2 yıldır sıklıkla tercih ettiğim Ami Club Wear sitesinden. İnanılmaz rahat ve topuğu ile tüm ilgiyi ayaklarınıza çekecek bir parça. O bronz topuklara bayılmamak elde mi? Benim yazın en çok giyeceğim ayakkabım belli oldu.
Hello Y'all,
I had issues with the internet network since 3 days but it has fixed finally and here i am!

I can't say no to a beautiful, striped dress and when i see that Zaful dress, i thought that is a great piece for summer and here it is. I like the colors on it. It's so chic and pretty. I will put it to my holiday suitcase too! I like vintage long sleeve dress and you can find a lot of options on Zaful.
Use ''ANNELIZF '' code to get 10% off on your Zaful purchase.

I was looking for a comfy but stylish shoes for summer and i found the perfect one on Ami Club Wear. I am in love with the heels, so beautiful! I chose the cream colored one to wear with a lot of pieces because it is suitable with every colors!


Dress Zaful Elbise,           Shoes Ami Club Wear Ayakkabı
Bag Forever New Çanta,                 Watch Daniel Wellington Saat

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...