8 Haziran 2017 Perşembe

Güneş Gibi Sarı

Sarıyı bu kadar sevip de baştan ayağa giyeceğimi hiç düşünmemiştim. Sarı çantam uzun süredir benimle ama dolabım eklenen diğer sarı parçalarım yeni!

Kombinin göz bebeği, adeta eski yıllardan çıkıp gelmiş, çiçek desenli sarı elbisem Rosegal sitesinden. Farklı renk seçenekleri de mevcut ama ben sarısına gönlümü kaptırdım. Uçuş uçuş eteklerine, belden bağlanan yine aynı desenden kemerine, her detayına bayıldım.

Bilekten inci ve gold toplarla sıkıştırılan, sarı ayakkabılarım ise tam bir yaz parçası. Hem narin ve şık hem de minik topuğu ile pek rahat. Kendisi daha önce de bahsettiğim Jolly Chic sitesinden. Acaba siyah rengini de mi alsam? ''sk2017hee'' kodu ile %10 indirimli alışveriş yapabileceğinizi de unutmayın!


I had no idea that i will like yellow color so much. That yellow bag is with me for a long time but other yellow pieces that i added to my wardrobe new.

That eye-catching yellow dress is from Rosegal. I like it's floral patterns. There are also different color options but i like the yellow one most. It's so chic and pretty. I feel myself like a movie star from the past!

My new yellow shoes are from Jolly Chic. There are a lot of color options for these shoes and i think i will have the black one too. They are so lovely and trendy but comfy at the same time. Use ''sk2017hee'' code to get %10 off.

Dress Rosegal Elbise,   Shoes Jolly Chic Ayakabı,        Bag Nine West ÇantaHiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...