6 Haziran 2017 Salı

Fırfır Aşkına!

Sade kıyafetlerden hoşlananlar, eminim bu sezon alışveriş yapmakta çok zorlanıyorlardır, çünkü bu sezon işlemeler, fırfırlar, tropik desenler yani mutlaka ilgi çekici detaylarla süslü parçalar var.
Ben ise bu durumdan oldukça memnun olanlar kısmında yer alıyorum.
Hatta hangi parçayı alacağımı şaşırmış durumdayım çünkü nereye baksam ''ah işte bu parça tam benlik'' demeden duramıyorum!

İşte tam benlik olan parçaların yenilerini de Jolly Chic sitesinde buldum. Tabi bu sezon sade parça isteyip bulamayanlar diye belirtmemde ki sebep, bu sitede sayamadığım kadar çok seçenek olması ve sezon trendlerinin yanında, her zevke hitap edecek parçalarında bulunması.

Ben de pek tabi bir kaç parçayı daha dolabıma ekledim. Onları da ilerleyen günlerde paylaşıyor olacağım. Jolly Chic sitesinden yapacağınız alışverişlerde, ''sk2017hee '' kodunu kullanarak %10 indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Kod 12.08.2017'ye kadar geçerli!

Gold ayakkabılarım ise daha önce metalik rengini almış olduğum Lovelywholesale sitesinden. Kalın topuğu sebebi ile oldukça rahatlar!Those who like simple clothes, i'm sure it is very difficult to shop this season, because this season there are pieces which are frills, tropical patterns and absoulutely fascinating details. I'm part of those who are quite satisfied with this situation. I can't choose the item which ones i should buy!,

I want to mention about a shopping site which i found online, Jolly Chic. There are so many options on this site that i can't count and they will appeal to every taste as well as the season trends.

I bought a few things to wear and i will be sharing them in the coming days. Don't forget to add ''sk2017hee '' code to enjoy %10 off on Jolly Chic.

I was looking for a gold, stylish but comfy heels and i found the perfect one on Lovelywholesale. They are so beautiful and comfortable.

Top Jolly Chic Bluz,          Pants Jolly Chic Pantolon,       Shoes Lovelywholesale Ayakkabı

1 yorum:

Ebru Bayrak dedi ki...

bluze bayıldımmmmm

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...