11 Ekim 2017 Çarşamba

Cold Shoulder Top

Hafta ortasından herkese merhaba!
Rosegal alışveriş yapmayı en sevdiğim sitelerden.
Haftanın yoğunluğundan ancak bilgisayar başına geçmeye fırsat bulabildim. Hafta sonundan kalma en rahat kombinlerimden bir yenisi ile karşınızdayım. Omzu açık bluzları her daim çok sevmişimdir. Yazın bol bol giymeme rağmen hala sıkılmadım bu modellerden. Hazır sezonluk, kadife olanını bulmuşken de kaçırmak istemedim. Rosegal sitesinden bulabilirsiniz.

Yüksek bel kot pantolonlar, biraz daha kilolu gösteriyor olsa da rahatlık söz konusu olduğunda ilk tercihim oluyorlar. Özellikle kısa üstler ile kombinlemek için iyi bir seçenek. Ben de bu yeni kotumu Lightinthebox sitesinden buldum.Hello from the middle of the week!
My favourite shopping site is Rosegal, but you already know that.
It's a very busy week for me but i got a chance to write on my blog today. I want to share my comfy sunday look with you. I like to wear cold sholder tops and you have seen that all summer long! But it's not mean that ends with new season! I got a velvet, off the shoulder top for fall season. It's from Rosegal so if you like it, buy it before it is sold out.

Do you like high waisted jeans? I love them. Especially crop tops are great with that jeans. So i found my new blue jean from Lightinthebox. It's so cool and stylish.

Top Rosegal Bluz,                         Jeans Lightinthebox Kot

1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

That is a really beautiful top! I love the cold shoulder trend.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...