12 Ekim 2017 Perşembe

Yeşil Kimono

Scroll Down For English
Kimonolar bir kaç sene önce hayatımıza girdi ve gitmek bilmiyorlar. Seveni de çok nefret edeni de! Üzerimde de gördüğünüz üzere, ben sevenler kısmındayım. Yeni kimonomu Lovelywholesale sitesinde bulup aldım. Eşim sabahlığa benzetse ve bu ancak sabah evde giyilir dese de, ben tabi ki hemen kombinledim. 

Yırtık pırtık kotlara asla karşı koyamıyorum. Bu kenarları kırmızı şeritli olanı da Lightinthebox sitesinden aldım. Kalıbı biraz dar olsa da, sonunda düğmeyi iliklemeyi başardım :)
Yazın biraz yemeyi abartıp eklemiş olduğum bir kaç kiloyu en kısa sürede verme niyetindeyim. Bu gün haftanın 3. zumba dersinden çıktım. Instastrorylerimi takip ediyorsanız zaten biliyorsunuzdur şubattan beridir tam bir zumba delisine dönüşmüş durumdayım. Her gün ders olsa her gün gideceğim, o derece yani :) Yazın verilen kısa bir aradan sonra bu hafta nihayet deyimi yerindeyse sahalara döndüm!

Kimonos are so trendy for a few years and i still like them. There are a lot of color, print and size options and you can buy which one you like! I was looking for a long, kimono for new season and i found that green beauty on Lovelywholesale. So buy it now or cry later :)

Do you like ripped denims? Well, i do, i do, i do! I saw that stylish jeans on Lightinthebox and i didnt miss it, of course! I really love the stripe details on the jeans, so cool.

Jeans Lightinthebox Kot,            Kimono Lovelywholesale


1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

Oh wow! That kimono is such a gorgeous statement piece. I adore the colour!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...