21 Eylül 2011 Çarşamba

Fotoğraflarınız Profesyonel İmajlara Dönüşsün

Fotoğraf çekmeyi seviyor ve modayla yakından mı ilgileniyorsunuz?Eğer cevabınız ''EVET'' ise İstanbul Moda Akademisi'nin sizlere harika bir haberi var.


Modaya  360 derece bakışla yaklaşan İstanbul Moda Akademisi; öğrencilerinin, moda, tasarım  ve sanat bilinci yüksek, global pazarlar ve moda pazarlaması farkındalığı olan, endüstrinin ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip, yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen, problem çözücü, risk alabilen profesyoneller olarak yetişmelerini hedefler.

Modayı disiplinlerarası ele alan ve modanın temas ettiği her alanda sektöre profesyoneller yetiştirmeyi yetiştirmeyi hedef alan İMA, Moda Fotoğrafçılığı Programı’nı yenilenmiş içeriği ile Ekim ayında başlatıyor. Bu programla katılımcılara, teknik, ışık, stüdyo, set, konsept, manken, saç, makyaj, mekan seçimi ve moda  çekimi  ile  moda fotoğrafçılığının tüm süreçlerini deneyimleme imkanı sunuyor.


Daha detaylı bilgi için: http://www.istanbulmodaakademisi.com

5 yorum:

Gezgin Kız - Traveler Lady dedi ki...

nerde bende o yetenek :))

deniz saatçioğlu dedi ki...

ahh ah! Çok istemiştim gitmek geçen sene ama bayağı pahalı olduğu için vazgeçmiştim.

denizsaatcioglu.blogspot.com

essu dedi ki...

ne ka güzel çok istiyorum ama imkanlar kısıtlı :)

Kuzununannesi dedi ki...

ne kadar guzel gercekten

Unknown dedi ki...

Süpermiş tatlım, tam ihtiyacımız olan şey! Dilem'le bir göz atalım biz buna :) Kardeş indirimi de vardır hem belki :PArmani Glamour Tote Bag giveaway’imize katılmak isterseniz tık tık:
BeTwin Us
;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...