9 Eylül 2011 Cuma

Simay Bülbül / Kırılma Noktası Koleksiyonu

Malesef günün yoğunluğundan, dünkü Simay Bülbül özel sunumunu sizlerle ancak paylaşma fırsatı bulabildim.Simay Bülbül bu yıl podyumda defile yapmak yerine, tasarımlarını bizlerle Galata showroomunda paylaşmayı tercih etmiş.
Böylelikle bizlerde üzerinde büyük emeklerin harcandığı birbirinden güzel tasarımları yakından görüp,inceleme fırsatı bulabildik.Özellikle altta eklediğim ilk iki elbise, koleksiyonun konsept sunum sergisinde en beğendiklerim oldular.


Simay Hanım ise harika bir ev sahibesiydi, hepimize bir insan bu kadar mı güler yüzlü,sıcakkanlı olur dedirtti doğrusu.Böyle sıcak bir ortamda da biz bloggerlara uzun bir süre oturup günün kritiğini yapmak düştü, tabi bir sonraki defileye ancak yetişebileceğimizi fark edene kadar :)

Evet şimdi de sıra blogger fotoğraflarında :)Son olarak da hep birlikte Galata'dan Odakule'ye doğru yol alırken :)2. gün defilelerini de toplu olarak bir sonraki postta sizlerle paylaşacağım.Takipte kalın :)

5 yorum:

duju dedi ki...

bizde dün katıldık tatlım, keyifli geçti, özellikle büfeye ve Simaya bayıldım....

dujufashion.blogspot.com

Istanbul's Finest dedi ki...

ne güzel eğlenmiştik o gün, keşke gene olsa, çok da güzel fotolar çekmişsin:) artık diğer yazılarını da bekliyoruz:)

BeTwin Us dedi ki...

Tatlım Simay Bülbül'ün aynı renkteki farklı kumaşlarla oynayışı çok başarılı. Sİyah plise ve derili tasarımını çok beğendim. Senin de jean'le kombinlediğin renkli bluzun, ojelerin harika tam casual&chic güzelim ;))


http://betwinus.com/

Kokosss ;))) kelebek dedi ki...

paylasım ıcın tesekkurler gıdemeyen ve merak edenler ıcın super oldu

ZulalAtes dedi ki...

ben de sımdı hazırlıorm aksama yayınlıcammmmm :) söyle bi bakıım dedım rebelim ne yazmıs neler koymusss :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...