8 Ağustos 2015 Cumartesi

Duru Fresh Sensations Duş Jeli

Tatildeyken sıcak yaz günlerinin, denizin ve güneşin tadını çıkarmak çok güzel ama güneş sonrası bronzlaştırmaya çalışırken, kızarmaya başlayan cildimizi ferahlatıp canlandırmak da çok önemli. O nedenle tatile giderken kişisel bakım ürünlerimi mutlaka yanımda götürürüm. Tatil hazırlıkları için alışverişe çıktığım sırada, duş jelleri reyonuna bakınırken, Duru’nun yeni serisi Duru Fresh Sensations duş jellerine gözüm takıldı. Okyanus esintisi, dağ havası ve çiçek tazeliğinden oluşan yeni 3 duş jelinin arasında göz gezdirip, hangisini alsam diye karar veremeyip, hepsini alışveriş çantama attım. İyi ki de öyle yapmışım!
Tatildeyken eşimin tercihi Duru Fresh Sensations canlandırıcı duş jeli, dağ havası oldu. İçinde  E vitamini içeren tanecikleri ile vücudunu canlandırıp bakım yaparken, sonrasında da mis kokusu ile beni büyüledi!Benim tercihim ise Duru Fresh Sensations okyanus esintisi, arındırıcı duş jeli ve çiçek tazeliği, tazeleyici duş jeli oldu. Duru okyanus esintisi, içerisinde bulunan okyanus mineralleri ve arındırıcı tanecikler ile vücuda serinlik hissi yaşatırken bir yandan da ferahlık veren kokusu ile ruhumu canlandırdı. Özellikle sıcaktan mayışan bedeni kendine getirmek için birebir. Duru çiçek tazeliği ise içerdiği bahar çiçeği özleri ve arındırıcı tanecikler ile vücudumu temizlerken, mis gibi çiçek kokusu ile kendimi banyoda değil adeta çiçek bahçelerinde hissetmemi sağladı. Üstelik Duru Fresh Sensations serisi duş jellerinden banyo lifinize minicik bir parça bile damlatmanız, köpürmesi ve ferahlık hissi veren mis kokusunun etrafa yayılması için yeterli. Ferahlayıp tazelenmiş cilt hissi ise banyoyla sınırlı kalmayıp, sonrasında da gün boyu benimle birlikte oluyor.
Vücudunuzu temizlerken, aynı zamanda ferahlık hissini gün boyu teninizde yaşamak, güzel kokular ile kendinizi şımartmak isterseniz bu yeni seriye mutlaka göz atın derim. Mutlaka içlerinden en az biri size ‘’işte bu ürün tam benlik’’ dedirtecek!Tatilde favorim olan bu ürünler, tatil dönüşü pek tabi evde ki banyomda yerlerini aldılar. İstanbul sıcağında ve inanılmaz nemli havasında, en güzeli banyoda geçen, vücudu ferahlatıp bakım yaptığımız, güzel kokular ile kendimize geldiğimiz zamanlar. Canlandır, arındır ve tazele, işte günün en keyifli, vücudumuzun en mutlu anları. Yeni Duru Fresh Sensations serisi de işte bu anların başkahramanı. 

1 yorum:

ÜMRAN TUNCER dedi ki...

Harika görünüyorlar :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...