11 Ağustos 2015 Salı

Glitter Boots

Sonbahar için hazırlıklara başladınız mı? Daha yaz indirimi dönemindeyiz diyorsanız, Ağustos'u neredeyse yarıladığımızı hatırlatırım! İndirimlerde yeni sezonda da kullanabileceğiniz parçalar seçmeye çalışın derim yoksa yeni sezonda dolabın karşısına geçip, giyecek bir şeyim yok demeniz muhtemel. Pek çok mağazanın indirim bölümünde ceketler, uzun kollu trikolar, botlar var, mutlaka göz atın derim.

Benim gelecek sezona yatırımım ise çok sevdiğim Jessica Buurman sitesinden oldu. Görür görmez neyle giyerim diye bile düşünemeden almış bulundum. Topuğunda bulunan taşlar,parıl parıl lacivert simler, çok güzeller :)
Cat eye güneş gözlüklerim de yine Jessica Buurman sitesinden. Bu modelin bir çok renk seçeneği vardı ama ben siyahını seçtim, yaz başından beridir aradığım modeli yeni buldum!
Did you start to prepare your wardrobe for fall? Well, if you are thinking that, it's summer no need to hurry, you are wrong. We are in almost  middle of the August and new season is coming. If you like to shop on sale, don't forget to choose the items which ou can wear on autumn too.


By the way, i bought a pair of Jessica Buurman boots for fall. When i see them, i didn't think about how i can wear them, i just added them to the shopping cart. They are so beautiful, i love their navy glitters and diamond heels.
My new cat eye sunglasses are from Jessica Buurman too. I was looking for a sunnies just like that and i finally found it. So stylish.

Top Lovelywholesale Bluz,     Skirt Gusto Etek,      Boots Jessica Buurman Bot
Bag İnci Çanta,         Sunglasses Jessica Buurman Güneş Gözlüğü

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...