26 Ağustos 2015 Çarşamba

Wood Watch / Cora Watch by JORD‏

İlginç ve yaratıcı saatler ilginizi çeker mi? Eğer cevabınız evet ise sizleri Jord tahta saatler ile tanıştırmak isterim. Kadın ve erkek için pek çok model ve renk seçeneği sunan saatler, sizleri modellerin arasında seçip yapamayıp, ufak çapta bir koleksiyoner olmaya itebilir.

Benim tercihim ise modeller arasında çektiğim kararsızlıktan sonra, Cora serisinden Maple&Lavender oldu. Mor tonlarını özellikle aksesuarlarda pek sevdiğimden, elbette bu modeli seçtiğime pek şaşırmadım ama yine de Zebrawood&Turquoise modelinden son anda vazgeçtiğimi belirtmek isterim :)  

Saat gelir gelmez ilk kombinime konuk etmeden olmazdı tabi!


Wood Watch Review 

Mavi desenli bluzum yeni keşfettiğim Newdress sitesinden, sitede oldukça uygun fiyatlı güzel parçalar var, Gelecek postlarda, yeni kombinler eklendikçe diğer parçalara da göz atabilirsiniz :)


Do you like creative and interesting watch? If your answer is yes, let me introduce you to Jord Wood Watches. There are a lot of unique watches for woman and men. Actually, it's very hard to choose just one, so you can be a collector of these watches!

My favorite one is Cora, Maple&Lavender. I love lavender colour especially on accesories, so it was my first choice but i want to have Zebrawood&Turquoise too. It's so beautiful :)

I want to wear my Cora watch as soon as i receive, so here is my last outift photos.

My new blue t-shirt is so chic and i'm sure you wonder where i bought it from! It's from a new online shop, Newdress. There are a lot of amazing clothes and more, so you will see this brand on my next outfit posts.
 
New Dress T-shirt,     Bag Chicwish Çanta,             Shoes Jessica Buurman Ayakkabı
Jord Wood Watch / Cora,    Sunnies Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...