4 Ağustos 2016 Perşembe

Gömlek Etek

Geçtiğimiz pazar günü, hem yeşile doyalım, hem yemek yiyip, üzerine de biraz yürüyüş yapalım diye Florya'daydık. Bende o yüzden, hem rahat hem de güzel bir şeyler giyeyim dedim.
O nedenle, Rosegal sitesinden yeni aldığım gömlek eteğim ile altına en rahat wedge ayakkabılarımı giydim. Etek diz altı olmasına ve boyum pek uzun olmamasına rağmen duruşunu çok sevdim. Zaten uzun zamandır böyle bir etek istiyordum. En son lise yıllarımda çok benzer bir model bulup almıştım, o da en sevdiğim eteklerden biriydi :)

Koton lugat 365 t-shirtlere göz attınız mı? Pek çok eski kelime artık Koton t-shirtleri ile üzerimizde. Bende hafta sonuna Ehlikeyf yakışır dedim!

I like to go to the places which i can eat lunch under the trees and walk by the sea. So we were at Florya, last Sunday. I wanted wear something comfy and pretty so i wore my new Rosegal shirt skirt. It's midi and so stylish, right? I had a skirt just like that while i was at high school and it was my favourite skirt. That skirt is my new favourite, so cool :)

Tshirt Koton,     Skirt Rosegal Etek,      Shoes Ami Club Wear Ayakkabı

1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

That skirt is so beautiful! What a gorgeous piece.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...