9 Ağustos 2016 Salı

Kırmızı Çiçekli Maksi Elbise

Bu sezon bitmek tükenmek bilmeyen maksi elbise aşkım malum! Nerede bulsam alır oldum. Ama Twinkledeals sitesinde bulduğum bu güzelliğin yeri ayı. Büyük çiçek desenlerini sevmediğimi düşünürdüm, ta ki bu elbiseyi görene kadar. Siyah üzerine kırmızı çiçek ve mavi sapları ile desenlerini çok sevdim.

Siyah wedge ayakkabılarım ise ayakkabı alışverişinde ilk tercihim Ami Club Wear sitesinden. Dolgu topuk ayakkabılar, her yaz hem rahat edip, hem şık görünmek için tercihim. Sitede farklı renk seçeneklerini de bulabilirsiniz.
You know that, i like to wear maxi dresses especially on summer. So i buy it when i see a stylish and chic one. Here is my new choice, floral, maxi dress from Twinkledeals. It's high quaility and gorgeous. It's a perfect choice for go to dinner or a coctail party, so pretty!

My new black wedges are from Ami Club Wear. I want to have all of the shoes from Ami Club Wear. They have a lot of items and there are new arrivals almost everyday. By the way, you can find another color options for these wedges.


Dress Twinkledeals Elbise,       Wedges Ami Club Wear Ayakkabı

2 yorum:

ravenlocks dedi ki...

Fabulous dress. You look gorgeous! I like your sandals...they look great with the dress.

xo Azu

www.raven-locks.blogspot.com

Shannon Boyce dedi ki...

That dress is so pretty! I absolutely adore that print. Gorgeous!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...