4 Ağustos 2016 Perşembe

Rosegal Alışveriş / Yurtdışı Online Alışveriş

Herkese merhaba:)

Bugün yine sık sık alışveriş yaptığım yurtdışı online alışveriş sitelerinden bir diğeri, Rosegal alışverişimden bahsetmek istiyorum. Çizgili gömlek modelli bir etek ve bohem, çiçek desenli, tüy detaylı bir elbise aldım. Pek tabi, ileride yayınlayacağım postlarda, nasıl kombinledim onu da paylaşacağım!

Öncelikle ürünler sitede eklenen fotoğrafları ile birebir aynı geldi. Ayrı ayrı, kilitli şeffaf poşetlerin içindeydi, çabuk gelmesi için seçtiğim DHL kargo teslimi sayesinde, bir kaç gün içinde elime ulaştı.
Sitede ''dispatched within 1-3 days'' yazan ürünler daha çabuk kargoya veriliyor, diğer ürünler için orada yazdığından biraz daha fazla beklemek mümkün, yazmadan geçmeyeyim.

Hi Y'all,

I want to share my newest Rosegal shopping with you. I like that shopping site because they share a lot of photos for the clothes so you can see all the details. Also you can find your correct size by checking the size chart. You can see the photos for the items which i received from Rosegal. They are the same product which they share on the website.

I bought two items and i'm glad that i bought them. They are high quality and stylish pieces. I will share the photos to show, how i wear them soon on the blog.


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...