31 Ağustos 2016 Çarşamba

Kına Gecesi Elbisem

Dün akşam görümcemin kızı, canım Tuğçe'min kınası vardı. Kına gecesi heyecanı bir başka oluyor, düğüne ön hazırlığımızı yaptık, bol bol dans edip kurtlarımızı döktük. Eğer takip ediyorsanız instagram ve snapchatten görmüş olabilirsiniz. Dün elbise instagramda o kadar soruldu ki, aslında bugün farklı bir post yapacakken bu elbiseyi öne alayım dedim :) Kına gecesi için elbise fikri isteyenlere, kınada ne giysem diye düşünenlere bir öneri olsun.

Kabarık eteği, incecik askıları, pek tabi mavi aşığı ben için mavi beyaz rengi ile bu elbiseyi görüp farklı bir elbise seçmem beklenemezdi! Elbise Rosegal sitesinden. Malum kıyafet arayışları bir kaç ay önceden başladığından, kargo süresini de hesaba katarak almıştım. (Bu arada yurt dışı alışverişlerinizde eğer büyük bir parça almıyorsanız, DHL ya da Ups ile kargoyu seçmekte fayda var. Ürünler sadece bir kaç günde elinizde oluyor. Kargo fiyatı biraz yüksek ama aceleniz var ya da beklemek istemiyorsanız tavsiye ederim.)

Fotoğrafları karanlığa kalmadan çekmek istediğim için henüz saçlarım yapılı değil. Son fotoda akşam kınada kullandığım halini görebilirsiniz.

I was at  my sister-in-law's daughter's henna night yesterday. If you are following me on instagram or snapchat, you could have seen already. A lot of followers asked me about the dress on instagram yesterday. So i decided to make a quick post for the dress.

I found that white and blue, loose-fitting, spaghetti strap dress on Rosegal. I love the way it looks on me. So chic and pretty!

Dress Rosegal Elbise     Shoes Bershka Ayakkabı      Bag Ami Club Wear Çanta

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...