29 Ağustos 2016 Pazartesi

Uzun, Siyah Elbise

Yeni haftadan herkese merhaba :)

Haftaya biraz karanlık bir başlangıç yapalım mı! Eşimin deyimi ile cenaze elbisesi, bana göre tam sonbaharlık, havalar biraz serinlediğinde üzerine salaş, örgü bir kazak ile bohem bir görünüme sahip olabilecek elbisem ile karşınızdayım!
Elbise Twinkledeals sitesinden, bu arada siteden alışveriş yapmayı düşünenler var ise bahsetmeden geçmeyeyim ''processing time: 1-3 days'' yazan ürünler stokta olduğu için hemen kargoya veriliyor. Diğerleri için biraz fazla beklemek gerekiyor. Benim gibi aldığı ürüne en kısa sürede kavuşmak isteyenlere duyurulur.


Hello from the new week :)

Let's start the week with something dark! I like black dresses and they are the joker pieces for me. That dress is a perfect piece for my fall wardrobe. I can wear with cozy sweaters or trenchcoats. So cool and chic, right?
By the way, dress is from Twinkledeals. If you choose the items ''processing time: 1-3 days'', you can receive them in a very short time because they are the items which are in the stock. So you can have the items as soon as possible, yay!


Dress Twinkledeals Elbise,      Shoes Ami Club Wear Ayakkabı

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...