18 Ocak 2016 Pazartesi

Black & Grey

Berelerle aranız nasıl? Ben özellikle soğuk havalarda kulaklarımı korumak için bol bol takıyorum ama taktığımda kendimi biraz balıkçı Azize gibi hissetmiyor değilim :) Yine de bu sezon yeni bir ponponlu bere arayışındaydım ve CNDirect sitesinde buldum, pek çok renk seçeneği var, eğer beğendiyseniz göz atın mutlaka.

Bu sezon bir başka ponpon sevdası var ki o da çantalarda! Benim patchwork siyah-gri, ponponlu çantam ise Rosewholesale sitesinden. Minik gibi görünüyor ama içine oldukça çok parça sığdırdım. Sitede iki farklı renk seçeneği daha var. Bordosunda da gözüm kalmadı değil!

Yıldızlı gri hırkam ise Lovelywholesale sitesinden sıcacık tutuyor, tam kışlık bir parça. Saatim ise Smukkett, gri siyah uyumunu çok sevdiğimden tercihimi bu yönde kullandım, farklı renk seçenekleri de var!

Do you like beanies? I wear them especially on cold winter days. I was looking for a new beanie with fur pom. I found that beanie on CNDirect. If you are looking for a new one, don't forget to check it, there are almost 10 different colors.

I like color block bags and when i see that bag with fur pom on Rosewholesale, i couldn't say no. It looks a little bit small but all the necessary items fit in it, yay! I like grey-red one too, so chic and stylish.

My new grey cardigan is from Lovelywholesale. It's a perfect piece for cold winter days. My watch is from Smukkett, i love black and grey together so i bought that one, but you can find more options on the online shop.

Cardigan Lovelywholesale Hırka,      Beanie CNDirect Bere,        Bag Rosewholesale Çanta
Shoes Tally Weijl Ayakkabı,     Jeans Fashion Mia Pantolon
Watch Smukkett Saat

3 yorum:

Melislicious dedi ki...

Berene ve hırkana bayıldım cnm harika görünüyorsun! Bugün ikimizde gri-kırmızı-siyah olmuşuz:)))

Shannon Boyce dedi ki...

Oh my gosh, that sweater is so so cute! I absolutely adore the star print.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Donna October dedi ki...

great outfit, i love the colors!


http://donnaoctober.blogspot.mk/

https://www.instagram.com/donnaoctober/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...