23 Ocak 2016 Cumartesi

Karaköy

Herkese iyi hafta sonları! Geçtiğimiz günlerde yolum Karaköy'e düştü ve hazır oralara gitmişken elbette fotoğraf çekmeden geri dönmedim. Bir yağıp bir açan havadan nasibini alıp, kabarmış saçlarım ile karşınızdayım :)

Bu sezon kahve renge sevgim arttı sanırım, dayanamayıp bu yakası kürklü kahve kabanı Lovelywholesale sitesinden aldım. Aslında çok benzer bir modeli dolabımda vardı ama daha kısaydı. Bu uzun kabanı görünce işte tam istediğim gibi diye düşündüm.

Bordo bluzum ise Rosewholesale sitesinden. Her mevsim giyilebilecek bir bluz. Kesinlikle bu sezon aldığım en iyi parça. Pek çok şeyle kombinleyebilirim ve yıl boyu giyebilirim, yaşasın :)Have a great weekend everyone! I was at Karakoy last week and i have taken a few photos for the blog. Because of the rainy weather, here i am with my puffy and bad hair :)

I bought that amazing brown coat from Lovelywholesale. It's a perfect piece for the cold winter days. It's long and cozy. If you are looking for a stylish coat, don't forget to check it.

My burgundy top is from Rosewholesale. It's a joker piece because you can wear it on all the seasons. I will wear it with my skirts too, yay!


Top Rosewholesale Bluz,     Jeans Stradivarius Kot,      Coat Lovelywholesale Kaban
Sunglasses Zero UV Gözlük,       Bag Jessica Buurman Çanta,     Watch Mockberg Saat
Bracelets The Peach Box Bileklik   


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...