28 Ocak 2016 Perşembe

Ceket Elbise

Uzun zamandır aklımda ceket görünümlü bir elbise almak vardı ama bir türlü istediğimi bulamıyordum. Yine online sitelerde yeni kaban ve ceketlere göz atarken, elbiseyi andıran bu uzun ceketi Relaxfeel sitesinde buldum. Ben bordo çizgili olanı aldım ama aynı modelin beyaz çizgilisi de var. Her ne kadar kendisi elbise olmasa ve ben ceket olarak giymiş olsam da dışarıdan bakınca elbise gibi durmasını sevdim :)

El yapımı aksesuarları seviyorsanız, Kıbrıs'ta yapılıp tüm dünya'ya gönderim yapan, birbirinden eşsiz takıları ile Mino Creations sitesine mutlaka göz atın derim. Benim beyaz kahve yüzüğüm ordan.I was looking for a jacket dress but i couldn't find the one which i like. While i was checking the Relaxfeel online shop, i found that perfect coat and i thought; that's it, it looks like a dress, i can wear that, yay! It has two color options, if you like that, don't forget to check it. I wore it as a coat but it looks like a dress, right? :)

My white ring is from Mino Creations. It's so chic and unique. If you like handmade pieces, check the website. You can find amazing items!


Coat Relaxfeel Kaban,    Boots Pink Basis Bot,     Bag Jessica Buurman Çanta
Ring Mino Creations Yüzük     Watch Tayroc Saat

2 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

You look so beautiful! I absolutely love the sunnies.
the-creationofbeauty.blogspot.com

darkolivee dedi ki...

ayy elbiseye bayıldım, çok yakışmış canım

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...