15 Ocak 2016 Cuma

Püsküllü Etek

Bu sezon, püsküllü parçalara bir türlü hayır diyemiyorum, eminim fark etmişsinizdir :) Daha önce ki kombinlerime göz atmak isterseniz, linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz! Püsküllü bot, püsküllü elbise, püsküllü bluz ve püsküllü ceket. Evet püsküllü ne varsa toplamışım, değil mi! Bu etek, bu sezon son parça olacak ama artık eminim :) Bu arada eteğim Fashion Mia sitesinden.

Kombine renk katmak için yeni minik CNDirect kırmızı çantamı kullandım. Uzun zamandır böyle bir çanta istiyordum, şans eseri sitede rastlayıp aldım. Çok şirin, öyle değil mi :)
I love fringe items especially on this season but i think you already know that :) If you like you can check my previous posts with the fringe pieces! Fringe boots, fringe dress, fringe top and fringe leather jacket. Yes, i bought them all, but i think that beautiful skirt is the last fringe item at least for this season! By the way my new skirt is from Fashion Mia.

I like to add color to my outfit so i choose that beautiful, cutie red bag from CNDirect. It's a great bag, i can use it with a lof of different styles!


Skirt Fashion Mia Etek,     Bag CNDirect Çanta,    Shoes Jessica Buurman Ayakkabı
Watch Cluse Saat

1 yorum:

moda mühendisi dedi ki...

Etekte püskül fikri çok hoş ama giydiğiniz eteğin püskülleri aşırı uzun gibi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...