11 Ekim 2016 Salı

Çizgi, Daha Çok Çizgi!

Bugün moda haftası başlıyor ama eskisi gibi adeta gün boyu orada yaşadığım günler eskide kaldı. Bu sezon beğenip takip ettiğim, mutlaka gitmek istediğim defile ve sunumlara katılacağım, diğerlerine harcayacak ne enerjim, ne de takip etme hevesim var.

Gelelim günün kombinine. Ben bu sezon her ne kadar işlemeler içinde kaybolsam da biricik aşkım çizgili parçalardan asla kopamam! Onları giymek için trend olmasına gerek yok, her daim benim favorilerim onlar :)
Yeni çizgili kazağım ise Twinkledeals sitesinden. Yumuşacık ve inanılmaz rahat, serinleyip soğumaya başlayan sonbahar günlerinde en iyi arkadaşım oldu.


Istanbul Fashion Week is starting today but i'm not attending to all of the fashion shows this season. I don't have the energy for whole week but i will attend to the shows which i want to see. So don't forget to follow me on Instagram to see the live sharings.

I like to wear striped clothes and more stripes are better for me! So i wore my new Twinkledeals striped sweater with the striped pants! Is that too much for you? Well not enough for me :)

Top Twinkledeals Kazak,       Shoes Ami Club Wear Ayakkabı,       Bag C&A Çanta

2 yorum:

Teresa Emme dedi ki...

I like this combination. I'm your new GFC follower # 1728 ♥

http://teresaemme.blogspot.it/

Nil ModaDusleri dedi ki...

Çizgileri bende çok severim özellikle böyle 2 farklı çizgili deseni kombinlemek çok hoş oluyor :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...