10 Ekim 2016 Pazartesi

Lace up Boots

Herkese yeni haftadan merhaba,

Yorucu bir hafta sonundan sonra, pazartesi sabahına evde başlamak gibisi yok. Son zamanlarda yoğunluktan bir türlü bloga ekleyemediğim kombinleri paylaşmanın vakti geldi!
Instagram'dan takip ediyorsanız çoktan gördünüz ama ürünlerin direk linkleri ve daha fazla fotoğraf için, benim gibi blog severleri de unutmamak lazım.

Yeni sezon alışverişleri havalar tam soğumadan başladı. Bende dolabıma iki yeni bot ekledim. Biri bu ayağımda görmüş olduğunuz, yeşil, ipli botlar.
Kalın topukları ile inanılmaz rahat, ipli modeli ile de oldukça şıklar. Bu kış favori botum olacak gibi görünüyorlar :) Ami Club Wear sitesinden farklı renk seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Geniş paça pantolonlar ile aram pek iyi değil aslında. Çok uzun ve inanılmaz zayıf olan kişilere daha çok yakıştırsam da bu sezon nereye baksam onları gördüğümden, bari bir tane dolabıma ekleyeyim dedim :)
Twinkledeals sitesinden aldığım bu siyah pantolonun aslında belinde fiyonk yapmalık, aynı kumaştan kemeri de vardı ama ben böyle sade kullanmayı tercih ettim.


Hello from the new week,

I was so busy for the weekend but i started the week at home, so i'm happy to write my blog again. If you are following me on instagram you have already seen that outfit but i want to share it on my blog too. So you can see the more photos and you can reach the online links of the items which you like.

I started to shop for new season. It's getting colder so i bought two boots already. That olive, lace up boots are my favourite. They are from Ami Club Wear and you can find more color options. These boots are so comfy and a great piece for the autum & winter seasons.

Do you like wide leg pants? Well, i think they suits taller and thinner women but these pants are everywhere so i couldn't resist and i bought it from Twinkledeals.


Pants Twinkledeals Pantolon,         Boots Ami Club Wear Bot,        Jacket Koton Ceket

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...