12 Ekim 2016 Çarşamba

Lace up Top

Hafta ortasından herkese merhaba :)
Son zamanlarda elim hep siyah ve yeşile gider oldu. Birlikteliklerini çok sevdiğimden ve sonbahara da yakıştırdığımdan olsa gerek!

Geçtiğimiz yıldan beridir ipli bluzlar, kazaklar her yerde. Ben de bu siyah bluzu Yoins sitesinde buldum. Oldukça ince yani bu şekilde deri ceketlerle ya da kot ceketlerle giymek için ideal, yoksa üşütmek muhtemel! Kazak versiyonlarından bulup kış için almalı.

Ceketim ise Zaful sitesinden. Yine geçiş dönemi için uygun, çok soğuklarda sizi korumayacak ama sonbaharda kurtarıcınız olacak bir parça. Katlanınca pek yer tutmadığından çantaya atmalık! buna oldukça benzeyen krem rengi bir ceket almıştım geçen yıl, çok kullanışlı olduğu için siyahını bulunca kaçırmadım.Hello from the middle of the week :)
I like to wear black and olive colors together. I think they are so good together especially on autumn days!

I was looking for a lace up blouse since last year and i finally found what i want on Yoins. It's so chic and it's a great piece for the wear with leather jackets, denim jackets and more.

My new black leather jacket is from Zaful. It's a stylish piece for this season. Not thin enough to get you cold, not thick enough to get you sweat. You can find more color options on Zaful.

Top Yoins Bluz,      Jacket Zaful Ceket,      Pants Gusto Pantolon
Boots Ami Club Wear Bot        Clutch Fabrika Çanta

1 yorum:

Kandja dedi ki...

Black and olives look good together--perfect combo! That jacket is just fabulous. It is a great fashion investment. Have a nice day babe. xx

http://www.prettyweirdbombshell.com/the-overalls-catchup-x-zaful/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...