20 Ekim 2016 Perşembe

Green Lace Up Top

Herkese merhaba,
Bu aralar oldukça yoğun günler geçirdiğimden yine blog için fırsat yaratamıyorum. Hatta geçtiğimiz hafta çarşambadan beri telefonum bozuktu ve eski telefonumu da sattığım için bir kaç gün telefonsuzdum, nasıl kötü günler geçirdiğimi anlatmama gerek yok sanırım!

Kombine gelecek olursak yine bir yeşil parka ile karşınızdayım. Bu armalı, yazılı, parkayı Lovelywholesale sitesinde buldum. Çok soğuk günlerde giyilmeyecek ince bir parça ama modelini ve rahatlığını çok sevdim.

İpli, yeşil bluzum ise Gamiss sitesinden. Bu siteyi yeni keşfettim ve inanılmaz güzel parçaların içinde kayboldum. Bir de palto aldım ki, kış için en iyi parçalardan biri olabilir. Bir sonra ki postta paylaşacağım!
Hi Y'all,
I'm so busy for a few days but here i am with my new outfit!
I found that, army green jacket on Lovelywholesale. It's so cool and comfy. It's a great piece for your autumn wardrobe.

By the way, i think you already know that, i like lace up tops lately. I bought that green top on Gamiss. It's a great shopping site which you can find a lot of good stuff. Stay tune for my perfect coat for the winter from Gamiss until next post!

Top Gamiss Bluz,       Coat Lovelywholesale Parka,        Shoes Mecrea Ayakkabı

1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

This is such a beautiful outfit! I love the print on the pants.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...