22 Ocak 2017 Pazar

Kuş Baskılı Ceket

İyi pazarlar!
Aslında bu kuş baskılı ceketi moda haftasında giyerim diye düşünerek Twinkledeals sitesinden almıştım ama pek çoğunuzun bildiği üzere moda haftası belirsiz bir tarihe ertelendi. Hal böyle olunca bende daha fazla dayanamayıp giydim tabi :)

Gri çantam ise Rosegal sitesinden. Tam benim gibi kocaman çantaları seven, yanında ıslak mendilinden makyaj çantasına pek çok şeyi yanında taşımayı sevenler için.

Gri, yumuş bluzum ise ChicMe sitesinden. Soğuk havalara göre biraz ince kalsa da kalın kabanların içine giymek için ideal. Üstelik farklı pek çok renk seçeneği de var.
Happy sunday!
I like to find unique and interesting clothings so online shops makes my job easier. Especially i can find beautiful things onTwinkledeals. That bird printed coat is from Twinkledeals. It's so cool and trendy.

My new grey bag is from Rosegal. I like to wear that kind of shopper bags. They are so useful and i can carry the important things in one bag. You can find another color options on Rosegal.

Lastly, that soft, casual grey sweater is from  Chic Me. It's a great piece to wear with thick coats. I think i will buy pink and green colors too.

Coat Twinkledeals Ceket,     Bag Rosegal Çanta,     Kazak Chic Me Sweater

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...