17 Ocak 2017 Salı

Örgü Kazak Elbise

Yeni haftadan herkese merhaba!
Uzun zamandır yolunu gözlediğim, Zaful'dan aldığım boğazlı, örgü elbisem sonunda geldi. Tam da böyle soğuktan donduğumuz havaların elbisesi. Yumuşacık örgüsü ve uzun, kalın boğazı ile sıcacık tutuyor. Farklı renkleri olsa sanırım her rengini toplardım!
Ama ben shift elbise denilen, boy oyuntusu olmayan modelleri çok sevmediğimden, böyle elbiseleri hep belime kemer takarak kullanıyorum. Bu siyah kemerimi de uzun yıllar önce Mango'dan almıştım.

Yan kısmı ip detaylı, siyah botlarım ise Ami Club Wear sitesinden. Artık ayakkabılarımın çoğunu oradan aldığımı biliyorsunuz zaten. En değişik modelleri hep Ami Club Wear'da buluyorum ve kalıpları inanılmaz rahat oluyor.


Hello from the new week!
I was looking forward to receive that zaful, knitted dress and i finally received it and as soon as i received, i wore it of course :) It keeps me so warm and cozy. It's a great choice for these cold winter days. I can live in it all winter long :)

I like to wear that kind of shift dresses with a belt. I recommend you to wear this dresses with belts to get a stylish look!

By the way, i always find the interesting and trendy shoes and boots from Ami Club Wear. This time i got these black, lace up booties. They are so cool and stylish. Also i have to mention about how comfy they are.

Dress Zaful Elbise,      Boots Ami Club Wear Bot,       Coat Zara Kaban

1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

What a beautiful outfit! I just love those boots :)
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...