29 Ocak 2017 Pazar

Kar Montu

İyi pazarlar!
İki gündür bir türlü fırsat bulup da bloga fotoğrafları ekleyemedim ama instagram'dan takip edenler çoktan gördü bile. Geçtiğimiz gün, kar hafif hafif atıştırırken çekilen fotoğraflara sıra geldi sonunda. Yakası isteğe göre takılıp çıkarılabilen, pufidik montum Gamiss sitesinden. Tam kara kışlık, buz gibi soğuktan sizi koruyacak bir parça.

Nakışlı parçalara benim gibi siz de karşı koyamıyorsunuz değil mi! Eğer pantolonda nakışları özellikle tercih edenlerdenseniz, kot pantolonum Dresslily sitesinden. Baharda giymek için almıştım aslında ama tabi ki dayanamayıp giydim hemen.

Üzerim yeterince kalın olunca içine daha ince giyeyim o halde dedim. Cut out ince kazağımda ChicMe sitesinden. Pek çok farklı renk seçeneği var ama ben uzun zamandır böyle ince, beyaz bir kazak arayışındaydım, o nedenle ilk seçimim o oldu.Happy sunday!
I want to share my winter style for a snowy day today. If you are following me on instagram, you have already seen it. That coat which i have found on Gamiss, is a great piece for cold weather. It keeps me so warm and cozy. Also it is so stylish, i really like it.

Do you like the embroidery clothings? I really like them and you already know it:) I was looking for a embroidery jeans and i found it on Dresslily. It's a cool and stylish piece. Actually i bought it to wear on spring but i couldn't wait so long and i wore it already!

I want to wear something thin for my top because my coat was so big and cozy. So i wear my new ChicMe cutout, white sweater. You can find another color options for that sweater. I really like it.


Coat Gamiss Mont,       Jeans Dresslily Kot Pantolon,      Sweater ChicMe Kazak
Boots Ami Club Wear Bot

2 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

This is so beautiful! I love the sweater and that beautiful coat!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Pembe Dünyam dedi ki...

hepsini güle güle kullan nakışlı kot ve bluza özellikle bayıldım :)!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...