2 Şubat 2017 Perşembe

Leopar Desenli Bot

Uzun zamandır aklımda leopar desenli bir bot almak vardı ama deseni itibari ile oldukça dikkat çekici olacağı için kokoş olmayan bir model bulmaya çalışıyordum. Sonunda Zaful sitesinde, tam da istediğim gibi bir bot buldum. Özellikle topuk detayına vuruldum. Eğer sizinde, sezon bitmeden böyle bir bot alma niyetiniz var ise hiç vakit kaybetmeden göz atın derim, inanılmaz rahatlar.

Püskül detaylı kazağım ise sıradan olmayı sevmeyen, kombininde ufak dokunuşlarla farklı olmayı sevenler için ideal bir parça. Dresslily sitesinde denk gelip aldım ve çok beğendim. Siyah, beyaz ve gri rengi ile de pek çok parça ile kombinlenecek, keşke kışın başında görüp alsaymışım dediğim bir parça.


I was looking for a leopard print booties for a while and i found the perfect one on Zaful. It's so beautiful and stylish. Especially i like the heel details. It's so cool, right?

My fringe sweater is from Dresslily. It's a great piece for my winter wardrobe. I can wear it with a lot of diffrent pieces, like leather skirt or jeans.


Sweater Dresslily Kazak,      Booties Zaful Bot

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...