29 Nisan 2017 Cumartesi

Püsküllü Pantolon

Herkese iyi hafta sonları!
Bu sezon farklı paçalar pek trend demiştim, değil mi :) İşte bir yenisini de yine Dresslily sitesinde bulup aldım. Kalıbını ve rahatlığını o kadar sevdim ki, başka renkleri olsa, kesin onları da alırdım. Babam her gördüğünde yırtık pırtık, püsküllü pantolonlarımla dalga geçip, ahh kızım yine eski püskü kıyafetlerini giymiş diye dalga geçse de ben çok seviyorum :)

Bluzum ise uzak yollardan, taa New York'tan geldi. Leota markasını daha önce duymuşmuydunuz bilmiyorum ama ben yeni tanıştım. Her üründen limitli olarak, sadece bir kaç adet sattıkları için bir gördüğünüzü bir daha bulamamanız mümkün, gözünüze bir şey kestirdiyseniz hemen almanızı tavsiye ederim. Sitede hamileler için de özel bir koleksiyon var, bahsetmeden geçmeyeyim.
Have a great weekend!
I like fringe jeans and when i found that black fringe jeans on Dresslily, i didn't miss it. It is so chic and stylish and i really like how it fits. If there were another color options, i would buy them all.

My shades of blue top is from Leota. You can find a lot of unique and stylish items on their website but if you like something, you have to buy it immediately because there are only a few pieces for every design, it can be sold out tomorrow!
Also they have a very special maternity collection, if you are pregnant, check it out.

Top Leota Bluz,     Pants Dresslily Pantolon,        Shoes Bershka Ayakkabı

3 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

This outfit is fabulous! I just love that denim jacket!
the-creationofbeauty.blogspot.com

kozmetikperisi dedi ki...

pantolon çok şık,çok yakismis:)

Makyaj Kelebegi dedi ki...

Püsküllü,ponponlu,incili,zımbalı....
Paçasında detay olan pantolonlara bayılıyorum bu ara.Güle güle kullan ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...