8 Mayıs 2017 Pazartesi

TrendBende ile En Son Trendleri İlk Sen Yakala!

TrendBende ile hala tanışıp, yollarınız kesişmediyse; o zaman sizi hem bilgilendirip, hem de son alışverişimden bahsettiğim yazım ile baş başa bırakayım!


TrendBende sitesini, pek çok alışveriş sitesinden ayıran temel özellikler ile anlatmaya başlayayım. Öncelikle kargo ücreti sadece ''1 tl'', evet yanlış okumadınız, 1 tl. Uygun fiyatlı bir ürün görünce hemen almalıyım diye düşünüp, arkasından siparişe eklenen 15tl'den başlayan kargo ücretlerini ödemekten sıkıldıysanız, gerçekten uygun fiyatlı alışveriş yapabileceğiniz kargo seçeneğinden bahsetmeden olmazdı.
Ürünler 1-7 iş günü içinde kargolanıyor ve kredi kartını internet üzerinde kullanmak istemeyenler de düşünülerek, kapıda ödeme kolaylığı sunuluyor, daha ne olsun!

Sitenin bir diğer sevdiğim özelliği de bizlere pek çok seçenek sunması. Arayıp da bulamadığınız bir parçaya, TrendBende'de hemen rastlamanız olası bir durum. Ayakkabıdan çantaya, pantolondan elbiseye pek çok parçayı bir arada bulabilirsiniz. Sitede göz attığınız parçalara, sezon boyunca pek çok yeni modelin de eklendiğinden bahsetmeden geçmeyeyim. Özellikle sezonun trendlerini yansıtan parçalar arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Yeni modelleri tükenmeden almak için siteye sık sık göz atmakta fayda var.

Ürünler karton alışveriş kutusunun içinde, tek tek paketlenmiş olarak gönderiliyor. Hatta benim paketimin içinden bir de ruj çıktı. Sizi de belki alışverişlerinizde minik bir sürpriz bekliyor olabilir, kimbilir!

Ben de son alışverişimde, bu sezonun trendi olan parçalardan bir kaçını dolabıma eklemeyi tercih ettim. Özellikle nakışlar sonbahar sezonundan beridir en gözde trendlerden. Ben de aynı zamanda üzerimde de göreceğiniz, bu siyah üzerine kırmızı çiçek nakışlı bluzu tercih ettim. Pantolondan kot şorta dolapta bulunan pek çok parça ile kombinlenecek, sizi tarz gösterecek bir parça.
Bir diğer tercihim ise bu kısa, çiçekli, kolu fırfırlı bluz oldu. Özellikle yüksek bel etek ve pantolonlarla harika duracak bir parça, giymek için sabırsızlanıyorum.Bu sezonun bir başka trendi ise elleri, neredeyse parmaklara kadar örtecek uzunlukta, kolu volanlı bluzlar. Bende pek çok desen seçeneği arasında kaybolup, sonunda bu soft tonları içinde barındıran, baharlık bluzda karar kıldım.
Tatil alışverişi için de yine ilk tercihim TrendBende olacak.

Siz de eğer uygun fiyatlı parçaları bir arada bulacağınız, herkeste olamayan, farklı ve trendi ürünlerle dolu bir site arıyorsanız mutlaka göz atın derim. Birbirinden güzel ve şık parçalar içinde, hangisini dolabıma eklesem ikilemi arasında kalıp, alıverişte kendini kaybedebilirsin aman dikkat :)


1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

That is so exciting! That lip colour looks super pretty :)
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...