17 Mayıs 2017 Çarşamba

Mew Mew

Herkese merhaba,
Geçtiğimiz haftanın dur duraksız paylaşımlarından sonra Cuma günü itibari ile Büyükada’ya ışınlandım. Harika birkaç gün geçirip, yine soluğu İstanbul’da aldım. Eğer takip ediyorsanız, #instastory lerde detayları da izlemişsinizdir! Hala takip etmiyorsanız, rebeltakipte adı ile beni bulabilirsiniz.

Bu sezon pantolonlarda farklı paça trendini çok sevdiğimden bahsetmiştim. Nerede değişik bir model bulsam, almadan duramıyorum. Yeni gözdem de bu paçaları fırfırlı, siyah Zaful pantolon oldu. İncecik kumaşı ile serin tutacağından, yazın da bol bol giyeceğimden  eminim.  ''ANNELIZF '' kodunu kullanarak %10 indirimli alışveriş yapabilirsiniz!

Yaşım her geçen gün ilerlese de ruhum hala çocuk olduğu için sevimli kıyafetlere de karşı koyamıyorum. Bu şirin t-shirt de, Rosewholesale sitesinde denk gelip aldıklarımdan.  Kollarında bulunan fırfır detaylarını da ayrı sevdim.

 


Hi Y’all,

After a busy week, i spend my weekend on Buyukada. It was so good to be in a place where green meets blue. If you are following me on Instagram you have already seen the details on my instastory. If you don’t, find me as rebeltakipte.

I like the frill details on the pants and when i found that black, Zaful pants, i though that, ‘’it’s the perfect pants for summer, so thin and stylish, yay’’. And i was right! It’s a great piece and easy to wear. I love it. Use ''ANNELIZF '' code to get 10% off on your Zaful purchase.


I know that i’m getting older everyday but it doesn’t mean that i need to feel older! I see myself like a teenager! Sometimes. When i saw that cutie top on Rosewholesale, i thought that ‘’why not’’. So here i am with my sweet cat tee.

Pants Zaful Pantolon,       Tshirt Rosewholesale,             Bag Zara Çanta (Yeni Sezon)
Shoes Hotiç Ayakkabı

1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

Oh my gosh, I love this! That top is so stylish.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...