19 Mayıs 2017 Cuma

Yüksek Bel, Retro Bikini Seti

Yaz neredeyse geldi ve tabi ki tatil bavulu alışverişleri de bir yandan başladı. Geçen yazdan beridir istediğim gibi yüksel bel, retro bir bikini seti mağazalarda bulamadım. O yüzden bu sene hiç mağaza mağaza gezmeden, birbirinden güzel bikini modellerinin içine, Rosewholesale sitesine ışınlandım. Online alışverişte tek sıkıntı, denemeden alıyor olmak ama modeli çok beğenince riski göze aldım.
Paketi ilk açtığımda ''ne kadar büyük bunlar, acaba yanlış beden mi geldi yoksa kalıbı mı çok büyük derken'', bir de ne göreyim tam oldular. Dışardan büyük göründüğüne aldanmamak lazımmış. Üstü t-shirt gibi giyildiği, arkasında bağlama bölümü olmadığı için beden seçerken çok küçük almamakta fayda varmış, iyi ki öyle yapmışım. Özellikle bikini altı tam da istediğim gibi yüksek bel, göbeğin neredeyse üstüne kadar uzanan bir model. Farklı bikini üstlerimle de kombinleyeceğim.

It's almost summer in here so i started to shop for my summer suitcase! I was looking for a high waisted, retro bikini set since last summer but i couldn't find it. This year i told to myself ''why are you checking the stores, check the online shops''. That was the best decision because i found the perfect one on Rosewholesale. There are so many bikini and swimsuit options, it was so hard to choose, i wanted them all but firstly i chose that pink and black bikini. When i receive it, i like it's quality and the way looks on me so i started to shop again. Others are on the way!

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...