12 Mayıs 2017 Cuma

Daniel Wellington Saat ve Bileklik

Kendi kendime inanamayacağım bir aktiflik ile bu hafta sanırım 6. yazım ile blogdayım, aman nazar değmesin!
Beni instagramdan takip edenler çoktan müdavimi olduğum yeni Daniel Wellington saatim ve bilekliğim ile tanıştılar ama bir de blogdan detaylıca paylaşmak, almak isteyenler için de indirim fırsatından bahsetmek istedim.Daniel Wellington sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde, ''rebeltakipte'' indirim kodu ile %15 indirimden yararlanabilirsiniz.
Sitede klasikten spora pek çok saat modelini bir arada bulabilirsiniz. Ben zaten daha önce spor görünümlü olan modellerinden almıştım, lacivert ve pembe kayışlı, gerçekten çok tatlı ve tam yazlık bir model, mevsimi geldiği için yine sık sık kullanır oldum ama bu yeni saatimin yeri bir başka.
Rosegold rengi ile her kombine şıklık katacak, siyah kadran rengi ile asaleti temsil eden bu saat son zamanlarda kolumdan çıkmaz oldu.

Bir de yine hem gümüş hem de rosegold renkleri bulunan bu ince bileklik, saate inanılmaz güzel eşlik ediyor. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve hiç bir renk verme, kararma gibi bir durum yaşamadığımı da belirtmeden geçmeyeyim.3 yorum:

ÜMRAN TUNCER dedi ki...

çok güzel bayıldımm!

Shannon Boyce dedi ki...

That is such a beautiful piece!
the-creationofbeauty.blogspot.com

hokis 1981 dedi ki...

Great post!

You have a nice blog!

Would you like to follow each other? Let me know on my blog with a comment! ;oD

Have a great day!

xoxo Jacqueline
www.hokis1981.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...