11 Mayıs 2017 Perşembe

Remington Air Plates Düzleştirici

Herkese Merhaba!


Bugün sizlere saç düzleştiricisinde tercih ettiğim ve güvendiğim markalardan Remington ve yeni çıkan ürünü Air Plates ile ilgili bilgi vereceğim ama öncesinde, ürünü tanımak için gittiğimiz davetten de görüntülerin yer aldığı, ''Benimle Bir Gün'' youtube videomu buraya ekliyorum. Eğlenceli geçen günümü, umarım sizde severek izlersiniz!


Ürün ile ilgili detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz ama öncesinde kendi fikirlerimi de eklemeden geçmeyeyim. Ürünün artıları neler? Eğer hali hazırda bir saç düzleştiriciniz var ise neden bununla değiştirmelisiniz, hemen bahsedeyim.

Sıcaklık kısa bir sürede arttığından (sadece bir kaç saniye), ısınması için dakikalarca beklemeden saçınızı şekillendirebilirsiniz. Eğer düzleştiriciyi sadece saçınızı düzeltmek için değil aynı zamanda bukle yapmak, saçın ucunu kıvarmak gibi şekillendirmelerde de kullanıyorsanız, müjde! Plakalar artık ısınmadığı için alttan ve üstten iyice kavrayarak, eliniz yanmadan saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Ben saçlarımın nemden bozulan kısımlarını düzeltmek için hemen orada ürünü denedim ve denerken, sadece tek geçişte saçımın dümdüz olduğunu görebilirsiniz. 

Anneler günü de yaklaşıyorken, kimsenin hayır diyemeyeceği bu ürünü, annenize hediye etmek isteyebilirsiniz diye, hemen sizlere duyurmak istedim! Daha fazla detay ve fiyat bilgisi için okumaya devam.

Dünyanın Süspansiyonlu Plakalarına Sahip İlk Düzleştiricisi Artık Türkiye’de: Air Plates ile Her Bir Saç Telini Tek Hareketle Şekillendirin


Avrupa’nın önde gelen kişisel bakım markası Remington, ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Dünyanın ilk süspansiyonlu plakalarına sahip düzleştiricisi Air Plates ile her bir saç teli tek hareketle şekillenecek. İlk ay sadece TeknoSA mağazalarında satışa çıkacak olan Air Plates bu yaz en gözde düzleştiriciler arasında yerini alacak.

Benzersiz süspansiyonlu plakaları sayesinde saçları tek bir geçişle düzleştirebilen Air Plates, her bir saç teline maksimum derece temas ederek benzersiz bir şekillenme sağlıyor.
15 saniyede 230 derece ısınabilen Air Plates serin kalan dış özelliği sayesinde en yüksek derecedeyken bile el yakmıyor, her iki el ile kavranabilen kolay kullanım özelliği sağlıyor.

Gösterişli Düz Saçlar
Air Plates’in siyah titanyum içeren özel seramik plakaları sayesinde birkaç dakika içinde saçın kökünden ucuna düz ve pürüzsüz saçlara sahip olunuyor. Yumuşak ve kolay stili en rahat şekilde elde edeceğiniz Air Plates rahat kullanımıyla her saç tipine uygun olarak tasarlandı.

Kıvırcık ve Dalgalı Şekillendirme
230 derecede bile serin kalan özel dış yüzeyi sayesinde Air Plates her iki eli de rahatça kullanabilme özelliğiyle kıvırcık ve dalgalı şekillendirmeyi de kolaylaştırıyor.

Remington Air Plates Düzleştirici Satış Fiyatı: 299,00 TL

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...