6 Eylül 2017 Çarşamba

Bohemian Dress

Please scroll down for English

Hafta ortasından merhaba!
Eylül'ün gelmesi ile yeni sezon davetleri, koleksiyon incelemeleri de başladı. Haftaya da Istanbul Fashion Week başlıyor! Bu sezonda yine sadece beğendiğim ve görmek istediğim tasarımcıların defilesinde yerimi alacağım. Biliyorsunuz ilk düzenlendiği senelerde neredeyse hafta boyu kamp kurup, oradan oraya koşturuyordum, bir kaç sezondur kendimde ne o enerjiyi ne de o istediği bulamıyorum doğrusu.

Kombine gelecek olursak, kırmızı beyaz, püskül detaylı elbisem neden bilmiyorum bana Hollandalıları anımsattı. İnanılmaz şirin bir elbise, uçuş uçuş, rahat mı rahat. Zaful sitesinde bunun gibi pek çok Bohemian Dresses bulabilirsiniz. İster gelecek yaza, ister sonbahara yatırım yapmak serbest. Oh, tek parça elbise rahatlığı gibisi var mı! Kış hemen gelmesin, kat kat giyinmeye, kaban bot uyumu yapmaya çalışmaya hazır değilim :)
Hello from the middle of the week!
New season collection launches has started as September arrives. I will be attended to Istanbul Fashion Week next week so i will share the next seasons trends! Follow me on Instagram as Rebeltakipte.

My new dress is from Zaful. This dress is so pretty and comfy. You can find a lot of Bohemian Dresses on Zaful. Buy anyone for this fall or next summer. There is nothing like easy to wear as dresses.

Dress Zaful Elbise

1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

It is so beautiful! Love the beautiful pops of colour and the ruffles!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...