4 Eylül 2017 Pazartesi

Striped Two Piece Outfit

Scroll down for English
Herkese yeni haftadan merhaba!
Umarım bayram tatiliniz harika geçmiştir. Benim haftam bol gezmeli, ailece vakit geçirmeli ve günlük yürüme rekorları kırmalı geçti. Artık Eylül ayına girdik ama ben sonbahara hoşgeldin demeye henüz hazır değilim. Yaz kombinleri bir süre daha devam edecek :)

Çizgili parçalara sevgim hep ayrı bir yerde, trend olsun olmasın mutlaka aldıklarımdan. Bu rengarenk takımı da görüp uzaktan bakmak olmazdı elbette. Zaful sitesinde bulup aldığım bu takımın farklı renk seçenekleri de vardı ama ben bu renkleri bir arada çok sevdim. Sitede birbirinden güzel striped crop top seçenekleri de var.
Hello from the new week!
How was your weekend? It's september now but i'm not ready to say hello to autumn. Summer don't leave us! My summer outfits will be continue on blog, don't worry :)

I really like striped clothes and i buy them no matter they are trendy or not. So when i saw that beautiful striped suit on Zaful, i couldn't say no to it. I'm glad that i bought it because it is so pretty and comfy. It's a great choice for the ones who can't decide what to wear! Also you can find a lot of striped crop top.

Suit Zaful Takım,       Shoes Ami Club Wear Ayakkabı

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...