21 Ocak 2018 Pazar

Gri, Süet Ceket

İyi pazarlar!
Bu sıralar blog yazmaya pek fırsat bulamadım ama hazır bu pazarı evde geçiriyorken, en iyisi yeniden blog ile ilgilenmek diye düşündüm. Beni özlediniz mi? Instagramda sürekli aktik olsam da, ilk göz ağrım, blogumun yeri bende hep ayrı!

Gri renk ile aranız nasıl? Ben çok sevsem de, her tonu bana uymuyor. Sonunda bana uygun olan, bu süet ceketi, Zaful sitesinde buldum. Boyu, üzerinde bulunan ip detayları tam istediğim gibi. Keşke farklı renkleri de olsaydı.

Siyah beyaz kareli botum da yine Zaful sitesinden. O kırçıl, kışlık dış yüzeyini çok sevdim. Yağmurda çamurda giyilmez ama soğuk havalarda ayağı sıcacık tutuyor. Beyaz pantolonla da çok hoş duracağına eminim. En kısa zamanda öyle bir kombin yapmalıyım!


Have a great sunday!
Did you miss me? I miss my blog so much. So here i am with the new posts, yay!

Do you like grey color? I like it but it's hard to find the perfect shade for my skin. But i found the perfect one on Zaful. It's a stylish and cool piece. If you are looking for a jacket, check out the Zaful shopping site.

I like to wear interesting boots so if i see a trendy one, i don't miss it. I found this black and white boots on Zaful too. They are so comfy and beautiful. I wore them with my black pants but i'm sure they will be perfect with the white pants too.

Jacket Zaful Ceket,                      Bot Zaful Boots

1 yorum:

Burcu İpek Yılmaz dedi ki...

ceket hoş olmuş :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...