21 Ocak 2018 Pazar

Pembe Mont

Bu sezon gözüm hep pembelerde. Yine dolabıma yeni bir pembe mont ekledim ama bu kez daha spor ve rahat bir parça. Gri, sweatshirt kumaşından kapşonu var ve en küçük bedeni bile üzerimde gördüğünüz üzere biraz geniş, yani tam pazar günü rahatlığına uygun bir parça. Bu sezon dolabıma iyi ki eklemişim dediğim bir parça oldu. Spor ayakkabılarla kombinlemek için birebir. Zaful sitesinde bulabilirsiniz.

Bu arada ne zamandır Vans old skool ayakkabılardan istiyordum ama mağazalarda siyah beyazını ayak numarama göre bulamıyordum. Jolly Chic sitesinde kışlık bir şeyler bakarken, şans eseri spor bölümünde Adidas'tan Nike'a pek çok spor markanın da satıldığını gördüm ve ayak numarama uygun bu Vans ayakkabıları hiç kaçırmadan aldım. Numarası az kalan ayakkabılarda iyi indirimli fiyatlarda var, mutlaka göz atın derim.I like pink clothes especially for the outerwear. So when i saw that cool and comfy pink jacket on Zaful, i couldn't miss it. It's a great piece for the sundays. It looks like you are wearing a hooded sweatshirt in it. So trendy, right?

I was looking for the Vans old skool sneakers for a while but i couldn't find the right size for me in the sport stores. While i was shopping for the winter on Jolly Chic. I saw that, they are selling sports items too. I found that Vans sneakers on Jolly Chic. If you can't find the sneakers which you are looking for, maybe you can find on Jolly Chic.

Jacket Zaful Ceket,                 Sneaker Jolly Chic Spor Ayakkabı
Tshirt Mango (Yeni Sezon)

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...