24 Ocak 2018 Çarşamba

Kareli Kaban

Sanırım alınacak en güzel parçaları hep Zaful sitesinden buluyorum. Bu ucu sivri, zımbalı, rahat mı rahat botlarım da Zaful sitesinden. Hem şık hem de rahat, bu kış bol bol giymeyi planlıyorum.

Nakışlardan asla kopamıyorum, biliyorsunuz. Bu nakışlı, siyah beyaz çantayı da Lovelywholesale sitesinde buldum. Küçük görünmesine bakmayın, gerekli her şey içine sığıyor!

Diz altı palto sevenler ama hiçbir yerde bulamayanlar burada mı? Ben şahsen arayıp bulamamıştım, ta ki Zaful sitesinde bu paltoyu görene kadar. Hem sıcacık tutuyor hem de inanılmaz ince. Üzerinde kalın, ağır paltoları taşımak istemeyenler için biçilmiş kaftan.

İnciler bu sezon altın çağını yaşıyor. Ben de daha önce mavi incili bir kazak almıştım, sezon trendlerinden eksik kalmamak için! Bu siyah, incili Zaful kazağı da görünce kaçırmak istemedim. Pek çok şey ile kombinlenecek, kurtarıcı bir parça.


Pointed toe boots are my all time favourite. They make every outfit cool and stylish. Also they make me look thinner! You can check Zaful for more boot options!

I like embroidery details on bags so when i saw that beautiful, black and white bag on Lovelywholesale, i counldn't miss it. It's a perfect bag for me.

Do you like long coats? Well, i like them so much but it is hard to find a stylish one. My new black and white, long coat is from Zaful. If you are looking for a long coat, check out the Zaful.

Pearl sweaters are so trendy for this season so i found the perfect one on Zaful. It's so pretty and gorgeous. I can wear it with the skirts too. It's a must have piece for winter.

Sweater Zaful Kazak
Coat Zaful Kaban,         Bag Lovelywholesale Çanta


2 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

You always look amazing! I seriously love love love that coat.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Ebru Bayrak dedi ki...

Kareli giysilere bayılıyorum, her parça ayrı güzel :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...