15 Ocak 2018 Pazartesi

Pembe Kaban

Kışın da renklerle arası iyi olanlar burada mı? Ben yaz kış ayırt etmeden renkli giyinmeyi seviyorum. Bazı karanlık ve yağmurlu günlerde elim siyahtan başkasına gitmese de bazı günlerde böyle pembeler mavilere bürünebiliyorum.
Yeni pembe paltom Jolly Chic sitesinden. Rengin tonu tam benlik, böyle uçuk tonlarda bir pembe palto arayışındaysanız mutlaka göz atın derim.

Siyah bot ihtiyacı hiç biter mi? Tabi ki bitmez! Ama benimki bu kez ihtiyaçtan değil, tamamen beğenip karşı koyamamaktan ibaret. Topuk detayı, hafif dışa doğru gelen modeli ve kalın topuk olması dolayısıyla, rahat mı rahat olması ile kalbimi çaldı. Rosegal sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir diğer sezon trendi de bu sezon kottan, cekete, etekten kazağa her yerde gördüğümüz inciler. Ben de bu yumuş yumuş, incili kazağı Zaful sitesinde görünce trendden eksik kalmak olmaz dedim! İyi ki de almışım, hiç üzerimden çıkarmaz oldum. İnanılmaz sıcak tutuyor ve yumuşacık.Who likes to wear colorful clothes even on winter? I really like to wear soft colors on winter days. So if you like to have a pink coat, you have to check Jolly Chic where i bought that lovely coat. It's so stylish and it has a great pink shade.

Black boots are the mush have pieces for our winter wardrobe so if you still couldn't find the perfect one for you, maybe these are the ones! I found it on Rosegal and they are so comfy and trendy. Check it out before it is sold out.

Which season trend is the best for you? I really like the pearl details on the clothes. So when i saw that cute, pearl embellished sweater on Zaful, i couldn't miss it.

Coat Jolly Chic Kaban,              Boots Rosegal Bot
Sweater Zaful Kazak

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...