24 Ağustos 2017 Perşembe

Pointed Toe Slippers

Herkese merhaba!
Hafta sonuna doğru yaklaşmışken keyifler yerindedir umarım. Ben bu haftaya nasıl başladım nasıl bitti anlamadım. Kaç gündür paylaşılmayı bekleyen kombinimi de sonunda ekleme fırsatı buldum.
Sivri burunlu ayakkabıları her daim sevmişimdir. Gamiss sitesinde bu gri turuncu terlikleri görünce yaz bitmeden alıp giymeli diye düşündüm. Bilirsiniz sivri burunlu ayakkabılar bir süre sonra parmakları sıkıştırıp ayağınızı acıtmaya başlar ama bunlar terlik olduğu için ayaklar sıkışmıyor, oh ne güzel! Bir de önünde ki hava deliğini(!) çok sevdim, terliklere değişik bir hava katmış, siz ne dersiniz?

Yazın elbiselere doyum olur mu hiç! Çiçekli elbisem Twinkledeals sitesinden. Kışın neredeyse mecbur kalmadan, özel bir yere gitmeden giymediğim elbise, yazın olmazsa olmazım. Kışın yağmurda çamurda ben daha çok kot pantolon insanıyım :) Yazın ise sadece bir kaç kez pantolon giymiş olabilirim.Hello Y'all,
I don't know how fast this week is ending, it's almost weekend, yay! I really like to wear point toe shoes and when i found that lovely pointed toe slippers on Gamiss, i couldn't resist to them. I love the color block design, grey and orange looks great together. They are so pretty and stylish. You can find another color options on Gamiss.

Dress means summer to me so when i see something i like, i have to buy it, right? This floral printed dress is from Twinkledeals. It's a lovely dress also it is so comfy. I wore it with a belt but if you like to have a cool look you don't need to wear a belt.

Slippers Gamiss Terlik,       Dress Twinkledeals Elbise

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...