8 Ağustos 2017 Salı

Yeşil Elbise

Tatilde ne giysem, tatil bavuluma ne koysam diye düşünenlere geçtiğimiz senelerde pek çok yazı hazırlamıştım, göz atmış mıydınız? Bu yıl yine o yazılarda da yazdığım gibi yanımda pek çok elbise götürdüm. Bana göre elbiseler hem rahat hem de göz alıcı olmalı. Tatil fotoğraflarımın yarısı henüz paylaşılmamışken, yeni fotoğraflara biraz mola verip henüz tatile gitmemiş olanlara da fikir vereyim dedim.
Ben canlı ve parlak renkleri özellikle yaz aylarında kullanmayı çok seviyorum. Hafif bronzlaşan tende inanılmaz güzel duruyor bence. Bu yeşil elbiseyi de çok sevdiğim Zaful sitesinde bulup almıştım. Önden fermuarlı modeli ve üzerime oturuşu ile beni memnun etti. Sadece koltuk altı bölümünü biraz içeri aldırmalıyım, hafif bol oldu!

I have written a lot of articles in the past about what I wear on holiday, have you read them? I brought a lot of dresses to the holiday like i have written on my previous articles. When half of my holiday photos have not yet been shared yet, I said that to myself give a little break to new photos and give an idea to those who have not gone to vacation yet.
I really like to wear colorful and comfy dresses on summer vacation. So here is my choice, green Zaful dress. I like how it fits me and the color. It's so pretty and elegant.

Also i want to buy a new beaded dress and there are so many options on Zaful. So i'm gone for shopping, see you :)

Dress Zaful Elbise,         Ayakkabı Ami Club Wear Shoes

2 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

This is such a beautiful outfit. I love that colour!
the-creationofbeauty.blogspot.com

NERİ-DÜN BUGÜN dedi ki...

Takılarınızı çok sevdim.Kıyafet de size çok yakışmış.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...